Badanie energii Polaków

Witaj,

przeprowadzamy badanie energii Polaków na podstawie systemu Human Design oraz I-Ching.

Chcemy określić ogólne tendencje energetyczne w Narodzie Polskim w sposób obiektywny, wykorzystując narzędzia astrologiczne.

Badanie przeprowadzamy tak, żeby NIE zbierać danych osobowych, tzn. nie wiązać Twojego imienia i nazwiska z danymi urodzenia.

Dodatkowo dzielimy się tym, gdzie można znaleźć dodatkowe informacje i jak taki wykres może pomóc w samorozwoju – w filmie oraz na stronie: https://energydesign.art/narzedzia-astrologiczne/.

Dziękujemy za wszystkie przesłane odpowiedzi i podzielenie się ankietą z innymi osobami!

Im więcej wyników zgromadzimy, tym dokładniejsze badanie możemy przeprowadzić.

Owocnej eksploracji i niech Kreatywna Moc będzie z nami wszystkimi!

Z całych naszych serc,

Aga i Danuta

Moje refleksje z systemów astrologicznych

Kiedy mój znajomy pierwszy raz powiedział mi o Human Design byłam nastawiona sceptycznie. Studiowałam Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, przechodziłam wiele testów osobowości i w ogóle byłam zafascynowana psychologią. Wydało mi się niemożliwe, żeby nasze tendencje były “zapisane w gwiazdach”, a nasze życie w ten sposób zdeterminowane.

Niemniej chciałam sprawdzić, dowiedzieć się więcej szczegółów. I tak sprawdziłam nie tylko znaczenie podstawowych metryk (profilu, typu, autorytetu, definicji), ale każdą bramę z jej linią, jedną po drugiej. 

To co odkryłam wywróciło mi światopogląd. Płakałam całe popołudnie.

Nie był to jednak “zły” płacz. To było niesamowicie oczyszczające doznanie. Zrozumiałam, dlaczego “ciągnęło mnie” do pewnych kierunków bardziej, skąd pewne “moje błędy”, których racjonalnie bym nie popełniła, czy skąd moje pewne umiejętności czy słabości. Wszystko stało się jasne.

Jednak to odkrycie, to tylko “pół prawdy”. Świat jest stworzony z paradoksów, nawet jeśli ludzie jeszcze nie potrafią tego zrozumieć. Co mam na myśli?

  1. Wykres astrologiczny (któregokolwiek systemu), to nasz punkt startowy – nie końcowy.

  2. Dzięki naszej woli doskonalenia siebie możemy dostroić do harmonii każdą z energii (tzw. lekcje na ten żywot), nawet jeśli początkowo były skierowane do szkodliwych tendencji (ujemne wartości w astrologii).

  3. Dzięki innym osobom, codziennym tranzytom oraz kolektywnej energii mamy dostęp do innych energii i możemy ich również się uczyć, a w ten sposób aktywować.

Punkt uświadomienia sobie tych energii jest jednak bardzo ważny, żeby wiedzieć z czym mamy do czynienia, a potem umieć to konstruktywnie zmienić! Ile razy “wydaje nam się”, że wiemy w czym tkwi problem, szukamy rozwiązań, a problemem było coś zupełnie innego? Tak samo tu, może się okazać, że to zupełnie inne energie “popychały nas” do pewnych działań i wymagają harmonizacji.

Dlatego poza samym wzięciem udziału w badaniu, zachęcam do eksploracji swojego wykresu i jego zrozumienia, żeby świadomie i prorozwojowo wykorzystać tą wiedzę dalej!

Sprawdź swój wykres Human Design

Generując swój wykres NIE wpisuj swojego prawdziwego imienia czy nazwiska!

Natomiast ważne są dokładne dane urodzenia, które określają energie w momencie Twojego przyjścia na świat, a tym samym tendencje w Twojej osobowości oraz podświadomości.

Jeśli nie masz dokładnej godziny urodzenia, to możesz zrobić przybliżoną albo sprawdzić kilka wersji godzinowych i porównać wyniki, wybierając te, które najbardziej z Tobą rezonują.

Z naszej strony nie pytamy Cię o żadne dane, które mogłyby nam pozwolić na Twoją identyfikację!

Prosimy o przesłanie jedynie wyników w postaci grafu oraz ogólnych informacji profilujących, tzn. umożliwiających nam następnie podział na grupy badawcze.

Jeśli masz też w rodzinie lub wśród znajomych inne osoby z różnych pokoleń, które chciałyby wziąć udział w badaniu, po otrzymaniu ich zgody, możesz dodać także ich wykresy. Pamiętaj nadal, aby NIE wpisywać prawdziwych imion czy nazwisk do generatorów grafów!

 

Przykładowy wykres ze strony MyHumanDesign.com
- plik .pdf nie zawiera danych osobowych osoby, dlatego go rekomendujemy.

Ankieta
    Scroll to Top